Hakkımızda

AnadoluJet bayrağı altında yıllardır gerçekleşen keyifli seyahatlerden sonra, AJet markası sadece yeni bir isim değil; aynı zamanda yolcularına modern ve ulaşılabilir fiyatlarla hizmet sunma vaadini taşıyan bir dönüşümün de adı. Yolcularımızın uygun fiyatlı seyahat etme isteklerine odaklanan yepyeni bir havayolu oluşturduk. AJet havayolumuz, genç ve çevreci uçaklardan oluşan, sade ve ferah kabinlere sahip bir filoya sahip olmanın yanı sıra, dijital bir havayolu olarak da kullanıcı dostu ve kısa sürede işlemlerinizi tamamlamanıza imkan sağlayan rezervasyon sistemleri ile hizmet veriyor. Önümüzdeki 10 yıl içerisinde 200 uçağımız ile 42 iç hat, 80 dış hat olmak üzere toplam 44 ülkeye uçacağız. Böylece her seyahat planınızda size eşlik edecek bir AJet uçuşu olacak. Sizleri en uygun fiyatlarla, sevdiklerinize güvenle kavuşturmaya devam edeceğiz.

Vizyon

AJet olarak vizyonumuz, yenilikçi bir yaklaşımla uygun fiyatlı seyahatin standartlarını yükseltmektir. Önceliğimiz olan emniyet, yolcu konforu ve ulaşılabilir seyahate odaklanarak, sektöre değer katmayı amaçlıyoruz. Havayolumuz yola çıkarken, emniyetli uçuş, müşteri odaklılık, operasyonel mükemmeliyet ve sürdürülebilirlik değerlerimizin rehberliğinde en akıllı tercih olabilmeyi hedefliyor. İş birliği kültürüne odaklanarak, havayolumuzun büyümesini ve başarısını daha da yükseklere taşıyacağız. Geleceğimiz için yeni nesil filo yatırımı, hayata geçireceğimiz yeşil uygulamalar ve çevresel sorumluluğu teşvik eden girişimleri destekleyerek karbon tüketimini en aza indirmeye kararlıyız.

Akıllı ve güvenilir AJet, geleceğin kendisi.

Misyon

AJet, yolcularına akıllı bir seyahat deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, uygun fiyatlı ve rahat bir seyahat deneyimi sunmaya kararlıyız.